Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Przebojowa gładź CEKOL

Nowości

Przebieg szkolenia wraz z prezentacją produktów firmy CEKOL.

24.02.2015, godz.12:00 - Ekipa z fimy CEKOL przeprowadza prace przygotowawcze w pomieszczeniu, gdzie wcześniej zostały przymocowane płyty kartonowo-gipsowe na stalowym ruszcie. Użyte materiały to:

CEKOL C-40 który jest doskonałym materiałem do ręcznego spoinowania płyt kartonowo-gipsowych bez konieczności stosowania taśmy wzmacniającej. Znajduje również zastosowanie przy uzupełnianiu pęknięć i rys powstałych na powierzchni ścian i sufitów. 
CEKOL DL-80 który jest wodorozcieńczalną, bezrozpuszczalnikową, głęboko penetrującą emulsją służącą do gruntowania nasiąkliwych podłoży gipsowych, betonowych, ceglanych pod szpachlowanie, wyrównywanie zaprawami samopoziomującymi, przyklejanie płytek ceramicznych. Można stosować wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Emulsją CEKOL DL-80 można zabezpieczać powierzchnie tynków przed wpływem wilgoci i działaniem czynników atmosferycznych. 

    

24.02.2015, godz. 16:00 - prace przygotowania podłoża do gładzi prawie gotowe.
Większe ubytki i nierówności uzupełniono gipsem szpachlowym CEKOL GS-100 , który służy do uzupełniania ubytków, pęknięć w podłożach mineralnych do szpachlowania oraz wyrównywania ścian i sufitów. Stanowi doskonały podkład pod farby i tapety. Może być stosowany wyłącznie wewnątrz pomieszczeń. Jest produktem ekologicznym, nietoksycznym i łatwym w stosowaniu. Stanowi podkład pod wykonywanie gładzi szpachlowej za pomocą produktów CEKOL GS-200 lub CEKOL C-45.

    

25.02.2015, godz. 9:00 - położenie pierwszej, podkładowej warstwy CEKOL C-45 Finisz, który jest do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków, w pomieszczeniach suchych zarówno na podłożach mineralnych, takich jak: cegła, beton, tynk gipsowy, wysezonowany tynk cementowy, cementowo-wapienny, płyta gipsowo-kartonowa, jak również akrylowych powłokach malarskich charakteryzujących się odpowiednią przyczepnością do podłoża. W systemach suchej zabudowy służy, jako masa szpachlowa wykończeniowa. CEKOL C-45 Finisz jest szczególnie polecany do ostatecznego wyrównania i wygładzania powierzchni przed malowaniem. 

   

CEKOL C-45 Finisz jest masą szpachlową na bazie najwyższej jakości białych surowców naturalnych, spoiw oraz środków modyfikujących. Służy do wygładzania i szpachlowania powierzchni przed malowaniem oraz do uzyskiwania powłok o charakterze dekoracyjnym. Łatwo się szlifuje i pozostawia idealnie gładką, białą i łatwą do pomalowania powierzchnię. Nie żółknie pod wpływem światła. Po wyschnięciu nadaje się do malowania wszystkimi rodzajami farb. CEKOL C-45 Finisz jest również szczególnie polecany do nakładania mechanicznego przy zastosowaniu odpowiednich agregatów i narzędzi.

25.02.2015, godz. 11:00 - W czasie schnięcia szkolenie ekip wykonawczych

  

25.02.2015, godz. 12:00 - Nakładanie agregatem drugiej, ostatniej warstwy CEKOL C-45 FINISZ 

    

i wygładzanie

   

   

25.02.2015, godz. 15:00 - Gotowe. 
Gładź gotowa bez szlifowania !!! Podłoże doskonale przygotowane do malowania. Inwestor bardzo zadowolony.

    

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do korzystania z porad.

GEES dnia 23 luty 2015 · Drukuj